O AplikacjiSystem Kalendarz Kursanta został zaprojektowana z myślą o szkołach nauki jazdy. Oparty o najnowsze technologie Microsoft, system ten został zbudowany przez Małopolską firmę Simplosoft, która na rynku istnieje on 2013 roku. Jak już wspomnieliśmy powyżej nasza aplikacje zadedykowaliśmy szkołom nauki jazdy, które mogą stworzyć profil szkoły, profile instruktorów i profile swoich kursantów. Najważniejszą funkcja Kalendarza Kursanta jest możliwość rezerwowania lekcji przez kursantów, liczenia godzin, darmowe przypomnienia na aplikacji mobilnej i wiele wiecej..
Należy podkreślić ze aplikacja ta umożliwia rezerwowanie tylko tych lekcji które instruktor wcześniej udostępnił, z dowolnego urządzenia i w dowolnym czasie! Zapomnij o problemach z notatnikiem, ciągłych telefonach od kursantów, zapomnianych godzinach lub szukaniu ile godzin wyjeździli twoi uczniowie!


Jak to dziala?

Każda nowa szkoła rejestrując się na naszym portalu otrzyma 30 dni darmowego dostępu w trybie "Mój Kalendarz Kursanta". To oznacza ze administrator/ właściciel szkoły po zalogowaniu będzie mógł dodać nieograniczona liczbę instruktorów i kursantów a uczniowie będą mogli rezerwować lekcje w trybie natychmiastowym.


Fajnie - ale co sie dziele po 30 dniach?

Po upływie darmowych 30 dni, szkoła będzie mogła wybrać jedną z trzech opcji, które oferujemy. Lub bez żadnych obligacji zrezygnować z profilu na naszym portalu. Jeśli jednak będziecie zadowoleni z serwisu, 3 pakiety z których będziecie mogli wybrać są zależne od ilości serwisów i liczby interaktywnych instruktorów, jacy zarejestrowani sa na profilu.

1. Pakiet Start
 • 1 instruktor (limit)
 • nieograniczona liczba kursantów
 • pomoce naukowe i pomoc techniczna

2. Pakiet Moja Firma
 • do 3 instruktorów (limit)
 • nieograniczona liczba kursantów
 • pomoce naukowe i pomoc techniczna
3. Pakiet Moj Kalndarz Kursanta
 • nieogranizona liczba instruktorów
 • niogranizona lizba kursantów
 • pomoce naukowe i pomoc techniczna
 • publikowanie wiadomosci na stronie głównej portalu
 • publikacje ofert i wiadomosci na naszej stronie internetowej

Szybkość, Bezpieczenstwo, Urządzenia

Aplikacja Kalendarz Kursanta jest dostępna z każdego urządzenia w dowolnym czasie! Jedynym warunkiem logowania do informacji jest dostępność do internetu. Bezpieczeństwo informacji jest jednym z najważniejszych aspektów zoptymalizowanego systemu przepływu informacji. Kalendarz Kursanta został zaprojektowany na bazie najnowszych systemów i protokołów bezpieczeństwa oferowanych przez Microsoft.


Chce wiedzieć wiecej.

Jeśli nadal macie pytania i chcielibyście wiedzieć więcej o naszej aplikacji dla szkoł, prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej kalendarz-kursanta.pl

Znajdziecie tam odpowiedzi na więcej pytań, jak i wideo bibliotekę. Nasze wideo nagrania pozwolą wam krok po kroku nauczyć się obsługi aplikacji i zrozumieć poszczególne funkcje systemu.


© 2022 - Kalendarz Kursanta from Simplosoft